انجمن ها » تکنولوژی » اینترنت » دارک وب چیست

بهترین جواب انتخاب نشده یا پرسشی نیست
تاپیک با شناسه ۲۵۲، حاوی ۱۰ ارسال
narcis20
@narcis20
امتیاز کاربری: ۵۶۱
خب تو یوتیوب چند تا کلیپ در مورد دارک وب دیدم و منفی بافانه بودو بیشتر تحقیق کردم و دیدم که میشه کارهای مثبتی هم انجام داد و به آزادی بیان خیلی کمک می کنه .. تا حالا خودتون تجربه ای از این فضا یعنی دارک وب داشتید ؟!
ارسال شده در ۱۴۰۲/۰۲/۰۶، ساعت ۱۶:۳۲ نقل‌قول گزارش بالا
narcis20
@narcis20
اصلاً از نظر امنیت لینوکس و ویندوز قابل مقایسه نیستن به نظرم، لینوکس خییییییلی بالاتره!
خودم عادتم با ویندوزه همیشه و الانم در حال حاضر همش با ویندوزم ولی در قوی‌تر بودن امنیت لینوکس اصلاً نمیشه شکی کرد، چون حالا درسته که به قول شما کاربر محور نیست ولی بزرگ‌ترین نقطه قوتی که نسبت به ویندوز داره Open Source بودنشه و Command Lineهایی که توش نوشته میشه خیلی خاص‌تره و حتی شما خودتون می‌تونید با کد نویسی امنیت سیستمتون رو بیشتر کنید.
اما خب ویندوز چون راحت‌تره خب کارا باهاش خیلی راه دست‌تره ولی اگه بخواید سمت امنیت توی شبکه برید به خصوص دارک‌وب، من باشم با ویندوز نمیرم راستشو بخواید، ولی باز شما خود دانید!

حالا دارک وب چه کار می کنی ؟!
ارسال شده در ۱۴۰۲/۰۲/۱۷، ساعت ۱۹:۰۱ نقل‌قول گزارش بالا
The Dark Knight
@the-dark-knight
امتیاز کاربری: ۱۵۸۲۳
میشه با ویندوز هم با تغییر بعضی از ویژگی ها به وضعیت مطلوب رسید ولی لینوکس هم مزایا و معایبی داره که بزرگترین عیبش کاربر محور نیست

اصلاً از نظر امنیت لینوکس و ویندوز قابل مقایسه نیستن به نظرم، لینوکس خییییییلی بالاتره!
خودم عادتم با ویندوزه همیشه و الانم در حال حاضر همش با ویندوزم ولی در قوی‌تر بودن امنیت لینوکس اصلاً نمیشه شکی کرد، چون حالا درسته که به قول شما کاربر محور نیست ولی بزرگ‌ترین نقطه قوتی که نسبت به ویندوز داره Open Source بودنشه و Command Lineهایی که توش نوشته میشه خیلی خاص‌تره و حتی شما خودتون می‌تونید با کد نویسی امنیت سیستمتون رو بیشتر کنید.
اما خب ویندوز چون راحت‌تره، کارا باهاش خیلی راه دست‌تره ولی اگه بخواید سمت امنیت توی شبکه برید به خصوص دارک‌وب، من باشم با ویندوز نمیرم راستشو بخواید، ولی باز شما خود دانید!
ارسال شده در ۱۴۰۲/۰۲/۱۷، ساعت ۱۸:۵۰ نقل‌قول گزارش بالا
narcis20
@narcis20
با ویندوز هم میشه اما امنیتی که لینوکس داره برای دارک وب داره، ویندوز و هیچ سیستم عامل دیگه‌ای نداره، برای همین توصیه میشه لینوکس باشه.

میشه با ویندوز هم با تغییر بعضی از ویژگی ها به وضعیت مطلوب رسید ولی لینوکس هم مزایا و معایبی داره که بزرگترین عیبش کاربر محور نیست
ارسال شده در ۱۴۰۲/۰۲/۱۷، ساعت ۱۸:۴۲ نقل‌قول گزارش بالا
The Dark Knight
@the-dark-knight
درود بر شما دوست عزیز ولی نیازی نیست که لینوکس کار باشی و با ویندوز هم میشه کار کرد

با ویندوز هم میشه اما امنیتی که لینوکس برای دارک وب داره، ویندوز و هیچ سیستم عامل دیگه‌ای نداره، برای همین توصیه میشه لینوکس باشه.
ارسال شده در ۱۴۰۲/۰۲/۱۷، ساعت ۱۸:۳۲ نقل‌قول گزارش بالا
narcis20
@narcis20
درود بر شما دوست عزیز
کسانی که منفی حرف زدن در مورد دارک وب کاملاً از رو بی‌اطلاعی صحبت کردن چون چیزی ازش نمی‌دونن و با مفهوم Polymorphism هیچ آشنایی ندارن، تنها نکته این جاست که باید خیلی با احتیاط رفت جلو و باید لینوکس‌کار حرفه‌ای بود ترجیحاً و یه سری شرایط خاص داره.

درود بر شما دوست عزیز ولی نیازی نیست که لینوکس کار باشی و با ویندوز هم میشه کار کرد
ارسال شده در ۱۴۰۲/۰۲/۱۷، ساعت ۱۸:۲۴ نقل‌قول گزارش بالا
The Dark Knight
@the-dark-knight
درود بر شما دوست عزیز
کسانی که منفی حرف زدن در مورد دارک وب کاملاً از رو بی‌اطلاعی صحبت کردن چون چیزی ازش نمی‌دونن و با مفهوم Polymorphism هیچ آشنایی ندارن، تنها نکته این جاست که باید خیلی با احتیاط رفت جلو و باید لینوکس‌کار حرفه‌ای بود ترجیحاً و یه سری شرایط خاص داره.
ارسال شده در ۱۴۰۲/۰۲/۱۵، ساعت ۰۰:۵۹ نقل‌قول گزارش بالا
میزان تحصیلات: ديپلم
امتیاز کاربری: ۵۹۵۵۵
نه
ارسال شده در ۱۴۰۲/۰۲/۱۱، ساعت ۲۰:۴۶ نقل‌قول گزارش بالا
امتیاز کاربری: ۱۴۴۹۳۲
نه 🌷🌷
ارسال شده در ۱۴۰۲/۰۲/۰۷، ساعت ۱۰:۳۵ نقل‌قول گزارش بالا
ذهن زیبا
@darayejahan
میزان تحصیلات: فوق ليسانس
امتیاز کاربری: ۶۸۲۵