ali
۹,۱۲۴ پست
۱۹ دنبال‌کننده
۸,۹۶۲ امتیاز
مرد
فوق ديپلم
بيکار
ايران

تصاویر اخیر

بازنشر کرده است.
روایت جنگ اشباح در طوفان‌الاقصی از زبان فرمانده کل سپاه پاسداران
فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: جنگ‌ بین نیروی مسلحی که به وضوح دیده می‌شد و تانک‌هایی که در چند قدمی جوانان مبارز قرار گرفتند و جوانان مسلمانی که دیده نمی‌شدند، بود و جنگ اشباح آغاز شد و تانک‌ها مثل دانه‌هایی که توسط مرغ چیده می‌شود، شکار می‌شدند‌.

لینک
هنری کیسینجر؛ مبدع ماشین جنگی آمریکا یا محصول آن؟
درباره هنری کیسینجر همواره این پرسش مد نظر بوده که او را بایستی یکی از بنیان‌گذاران اصلی ماشین جنگی آمریکا قلمداد کرد یا محصول آن.
او در دوران ریاست‌جمهوری ریچارد نیکسون و جرالد فورد به عنوان وزیر خارجه و مشاور امنیت ملی آمریکا فعالیت کرد و بعد از خروج از دولت آمریکا در سال 1977 همچنان نظراتش در عرصه سیاست خارجی آمریکا مهم تلقی می‌شد.

لینک
۴ هزار و ۳۸۰ واحد مسکن مهر در شهر جدید پرند به بهره‌برداری رسید
رئیس‌جمهور به‌منظور بهره‌برداری از طرح‌های عمرانی دولت مردمی به شهرستان رباط‌کریم سفر کرده است، ۴ هزار و ۳۸۰ واحد مسکن مهر پرند را افتتاح کرد.

لینک
یارانه نقدی ۳ میلیون نفر در دهک ۱۰ مجدد برقرار شد
معاون اقتصادی وزیر کار گفت: از مجموع حدود ۸.۵ میلیون نفری که در دهک ۱۰ بودند و یارانه نقدی آنها حذف شده بود، پس از اعتراض، یارانه حدود ۳ میلیون نفر آنها مجدد برقرار شد.

لینک
کاریکاتور/ اسرائیل در جنگ روایت‌ها هم شکست خورد
۰۷ آذر ۱۴۰۲ - ۱۴:۱۰
مسئله روایت بسیار مهم است و صهیونیست‌ها هم تلاش می‌کنند تا آنچه می‌خواهند را بازنمایی کنند. رژیم صهیونیستی مانند تجهیزات نظامی، تا دندان مسلح است ولی با این حال شکستشان نمایان است. در جنگ روایت‌ها و جنگ رسانه نیز این عدم تقارن دیده می‌شود.

لینک
کاریکاتور/ بعد از جمعه سیاه، همه روزهام سیاه شد | کلاه‌گشادی به نام بلک‌فرایدی برای ایرانیان
۰۸ آذر ۱۴۰۲ - ۲۱:۲۳
نظارتی در بازار آنلاین شاپ‌ها وجود ندارد | بلک فرایدی یا جمعه سیاه چند سالی است که بین کسب و کارهای اینترنتی و فروشگاه‌های آنلاین رواج یافته متاسفانه در این روز خیلی از فروشگاه‌های اینترنتی اقدام به درج قیمت کذایی روی اقلام فروشگاه و تخفیف‌های غیر واقعی گاهاً تا ۵۰ درصد می‌کنند که با یک جست و جوی ساده در اینترنت می‌توانید، ببینید که قیمت جنس تخفیف خورده با تخفیف حتی بیشتر از سایر فروشندگان دیگر است.

لینک
موسسه نور به بانک ملی منتقل شد/ تکلیف سپرده‌گذاران نور چه می‌شود؟
بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران در راستای برنامه اصلاح نظام بانکی کشور نسبت به انتقال سپرده‌ها، داراییها، تسهیلات، کارکنان و شعب موسسه اعتباری نور به بانک ملی ایران اقدام می‌کند.

لینک
ظرفیت خالی ۴ شرکت خودروسازی در سامانه یکپارچه/ کاهش بیشتر قیمت خودرو در راه است
مدیر سامانه یکپارچه خودرو از ظرفیت خالی ۴ شرکت خودروسازی در سامانه یکپارچه خبر داد و گفت: با عرضه مستمر خودرو در آینده شاهد کاهش قیمت ها در بازار خواهیم بود.


لینک
گزارش تفصیلی درباره مستند «پرویز ثابتی»/ تحریف تاریخ به سبک نفر دوم ساواک
مستند «پرویز ثابتی» رئیس اداره سوم ساواک در ۵ قسمت از شبکه ضدایرانی منوتو پخش شد؛ در این گزارش، به تحریفات صورت گرفته از سوی ثابتی و همچنین تناقضات گفتاری و سانسورهایی که از مقاطع زندگی خود و سلطنت پهلوی کرده می‌پردازیم.

لینک
همسر شهید مجید شهریاری در سالروز شهادتش از خاطرات زندگی مشترک شان می گوید:
مراسم عروسی دانشجوی نخبه در سالن غذاخوری دانشگاه!/ حافظ خوانی دانشمند هسته ای برای همسرش
پژوهش‌های دکتر مجید شهریاری در حوزه فیزیک هسته‌ای توانست سرویس‌های امنیتی آمریکا و رژیم‌صهیونیستی را به ستوه درآورد؛ تا جایی که نقشه ترورش را طراحی کنند. ۸ آذر سالروز شهادت این دانشمند هسته ای فرصتی به دست ما داد تا با همسرش گفت و گویی کوتاه داشته باشیم.

لینک
نماینده جنبش جهاد اسلامی در تهران خبر داد:
شناسایی شبکه جاسوسی اسراییل در ایران
ناصر ابوشریف گفت: در عملیات طوفان الاقصی ۵۰ پایگاه اسراییل به تسخیر مقاومت درآمد و در سرورهای اطلاعاتی اسرائیل نام بسیاری از جاسوسان رژیم حتی جاسوس های داخل ایران وجود داشت.

لینک
مرحمت فرموده ما را مس‌کنید!
لااقل برای پیشگیری از پدیده خانمان‌سوز و خانواده‌برانداز کشف حجاب به قوانین موجود عمل کنید. طلای قانون جدید پیشکش، مرحمت فرموده ما را مس کنید!
بالاخره تا کی باید منتظر تصویب نهائی قانون جدید عفاف و حجاب بود؟! و با کدام توجیه قانونی و منطقی و اسلامی مادام که قانون یاد شده از تصویب نهائی نگذشته است (که ظاهراً آش دهان‌سوزی هم نیست‌) از اجرای قوانین موجود خودداری می‌شود؟! لااقل برای پیشگیری از پدیده خانمان‌سوز و خانواده‌برانداز کشف حجاب به قوانین موجود عمل کنید. طلای قانون جدید پیشکش، مرحمت فرموده ما را مس کنید!

لینک
نشانه‌های «آمریکازدایی» در غرب‌آسیا
یکی از مهم‌ترین نکاتی که در زمینه «آمریکازدایی» در غرب ‌آسیا باید به آن توجه داشت، نمودی از این واقعیت است که افول ستاره بخت آمریکایی‌ها در خاورمیانه، با پیروزی انقلاب ‌اسلامی مردم ایران در سال1357کلید خورد.

لینک
وزارت دفاع روسیه اعلام کرد؛
بیش از ۶۶۵ نظامی اوکراینی در یک روز کشته شدند
وزارت دفاع روسیه اعلام کرد در شبانه‌روز گذشته در درگیری بین نیروهای روسیه و اوکراین در محورهای مختلف بیش از ۶۶۵ نظامی اوکراینی کشته شدند.

لینک