دوست قدیمی
۷۳۹ پست
۷۲ دنبال‌کننده
۲,۲۵۰ امتیاز
مرد، مجرد
زندگی مجردي

تصاویر اخیر

بازنشر کرده است.
"زیبای منی"............از حجت اشرف زاده
دیدگاه غیرفعال شده است.
"ترانه جام جهانی 98 فرانسه" ...از ریکی مارتین
در شرایطی که 6 ماه دیگه تیم ملی در جام جهانی باید اولین بازی ش با انگلیس انجام بده هنوز یه بازی تدارکاتی درس حسابی پیش بینی نشده تا تیم ملی اماده بشه قرار بود بعد از بازی با کانادا با تیم درجه 6 البانی بازی کنند که البانی اعلام کرد رایگان بازی نمیکنه و پول میخواد!!
نکته جالب اینکه سرپرست و دبیرکل فدراسیون از بی پولی و نداری می نالان ولی حاظر نیستن میز و منصب رها کنند!!
وقت سر کلاس ریاضی حوصله ت سر میره و یک اثر هنری خلق می کنی!!
اوایل انقلاب یک بزرگواری که مرحوم شده فرمودن: اگر امریکا به ما گندم ندهد و مارا تحریم کند ما "نون و ماست " میخریم!!!!صحبتهای ایشون ابدیت شده فرمایشات اوشونه!!
نتیجه حس وطن پرستی و شرافت اینه نع شعار و حرافی و ایضا خالی بند ی!!
تصویری از طفولیت بانو گوگوش در کنار مادرش!
ریس سایپا گفته بابات هر خودرو 70 ملیون تومن ضرر میدیم!!!من موندم پس اگر اینهمه ضرر انباشته میدید چرا در کارخونه تون نمی بنید؟ با این قیمتها واقعا 70 ملیون رو هر ماشین ضرر میدید؟ پراید 2000 دلار به عراق صادر می کنید و لی همون 20000 دلار به مردم خودمون میفروشید!!به گفته خودشون حداکثر ارز بری پراید 1500 دلار که با توجه به قیمت فروش دستکم 17 هزار دلار سود فقط از فروش هر پراید در داخل نصیب این شرکت یا بعبارت بهتر "مافیا" میشه!
ماست خیار ویژه مادر شوهر!!
اگر متوسط حجم هر کتاب 150 صحفه باشه و ایشون 4 دقیقه وقت برای مطالعه هر کتاب اختصاص بدن یکسال طول میکشه تا این همه کتل مطالعه کنند و البته هیچ کار دیگه ی نکنن!!البته ایشون بعد جناب ولایتی ابوالمشغال ثانی هستن و موندم چطور وقت می کنن به مناصب و مشاغل دیگه شون برسند!!؟ مگر اینکه این کتاب ها رو صرفا برای دکور منزل استفاده کنند!
اگر قیمت هر کتاب هم 70 هزار تومان باشه ایشان فقط 21 ملیون تومان هم پول کتاب فقط تو نمایشگاه هزینه می کنند!!!
"سارا باهر" بازیگری که چند سالی به ترکیه مهاجرت کرده !(رو تصاویر ضربه بزنید)
"بی تو نمیتونم"..........از معین
"عاشق خجالتی"............از ستار
"عزیزم"...........از بیژن مرتضوی
"پاییز"..........از زنده یاد مازیار
"لیلا"............از امید
وقتی فقر و نا امیدی بهم میرسن!!
احتمالا ویدیویی که دو و سه روز پیش در تویتر منتشر شده دیدید!که پدری قلب ش برای فروش گذاشته و قیمت ش توری تعیین کرده تا فقط اتیه واینده خانواده 7 نفره ش تامین بشه!!و اذعان کرد که کلیه و کبد و همه اعضا ش برای فروش گذاشته چون به اخر خط رسیده!!
شاید براتون جالب باشه بدونید که کار به جایی رسیده که دلال ها بیضه رو هم میخرن (قیمت 1/5 تا 2 میلیارد تومن) برای کارهای تحقیقاتی دانشگاهای خارجی!!
مخلص کلام این که وقتی اوضاع کشور بدین مرتبه فلاکت باری میرسه که تمام رکوردهای بدبختی و فلاکت تو دنیا جابجا میکنه صحبت از کرامت انسانی و اشرف مخلوقات معنی خودش ازدست میده!!و من نوعی از خودم میپرسم "ایا حضرات صاحب تربیون های یک طرفه روز قیامت پیش کششون!!اصلا اعتقادی به خدا دارند؟!
دیدگاه غیرفعال شده است.