قصدِ ورود دارید ؟!

  جستجو بین پست‌ها و کاربران

آقا امیر

جا برای من گنجشک زیاد است ولی به درختان خیابان تو عادت دارم #امام_حسنی_ام درباره »
کاربر VIP

مشخصات

موارد دیگر
آقا امیر
مدیر سایت
50 پست
امتياز: 48957
مرد
1371/10/13
حالت من: آروم و عادی
ليسانس
اسلام
ايران - مازندران
رفته ام
خدا❤️
clickbax.ir

دنبال‌کنندگان

(336 کاربر)

برچسب ‌های شخصی

مدال و افتخارات

بازدیدکننده

66043 کاربر
آقا امیر
آقا امیر

نوبت بلند شدن ما هم میرسه. فعلا داریم از منظره لذت میبریم : )

4 دیدگاه · 1399/03/1 - 14:12 در برای دل خودم توسط Mobile 18 +
آقا امیر
آقا امیر

وظیفه ما نیست که خطای دیگران را جستجو کنیم وبه قضاوت درباره دیگران بنشینیم. ما باید تمام نیروی خویش را برای قضاوت در کار خودمان صرف کنیم و تا وقتی که حتی یک خطا در خود می بینیم حق نداریم که در کار مردم دیگر دخالت کنیم.

5 دیدگاه · 1399/02/24 - 22:14 در برای دل خودم توسط Mobile 30 +
آقا امیر
آقا امیر
   عرض تسلیت
روحتان شاد
آقا امیر
آقا امیر
مهماني حق چه باصفا شد
ميلاد امام مجتبي شد
(اين عيد بر عاشقان مبارک)
آقا امیر
آقا امیر

یکی از مشکلات سحری نخوردن سر کار رفتنه. سحری بیدار میشی دیگه خوابت نمیبره فرداش اذیت میشی. اون موقع گوشی لمسی نبود راحت بودیم... :/

19 دیدگاه · 1399/02/18 - 13:17 در برای دل خودم توسط Mobile 33 +
آقا امیر
آقا امیر
پنگوئنی که بعد از مدتی نگهداری آزادش میکنند. وقتی رها میشود تنها نگاهش به آدم است. بعد به دریا نگاه میکند‌، می دود سمت دریا اما باز برمیگردد و چشمانش به سوی آدم است، چیزی شبیه به دلتنگی. بعد می بیند نمیتواند تا آخر پیش آدم بماند و دوباره میدود سمت دریا. دریا چند باری با امواجش او را پس میزند. «پشیمان نشوی؟ من تو را ببرم، برده ام و تو هیچگاه پنگوئن این ساحل نمی شوی.» اما پنگوئن اراده کرده است برود. وقتی کسی #اراده میکند، دریا با آن عظمت هم جلودارش نیست.
اخبار شبکه
اخبار شبکه
با سلام طاعات و عبادات قبول درگاه حق
پیرو اطلاع رسانی پیشین [لینک] و تبادل نظر با تیم مدیریت  جهت بالا بردن مشارکت عموم کاربران در بقا و اداره ی سایت و همچنین فعالیت بیشتر کاربران در پویایی سایت,طی روز های آینده استفاده از افزونه خصوصی فقط برای کاربران VIP مقدور خواهد بود. همچنین همزمان,انرژی روزانه پست برای کاربران معمولی از  30 به 50 پست و برای کاربران وی آی پی از 60 به 100 پست افزایش خواهد یافت.
10 دیدگاه · 1399/02/14 - 09:42 توسط آقا امیر 34 +
آقا امیر
آقا امیر

اگه و نداشتم نمیدونستم وقتی دلم میگیره باید کجا برم

21 دیدگاه · 1399/02/14 - 01:10 در برای دل خودم توسط Mobile 31 +
آقا امیر
آقا امیر

خیلی از چیزها آنقدر که در واقعیت قشنگند ، توی عکس قشنگ نمی افتند . مثل گلدون های شمعدونی ، روی طاقچه ی خونه ی مادربزرگ . مثل ماهی قرمز های حوض آبی رنگ وسط حیاط . مثل طرح لبخند روی لب های سرخ تو

1 دیدگاه · 1399/02/7 - 22:37 در برای دل خودم توسط Mobile 34 +
آقا امیر
آقا امیر
داشت اذان میگفت
من هم از آن گفتم
آقا امیر
آقا امیر

شکستن صدا ندارد… اینطور نیست که مثلا وقتی کنار یک نفر ایستادی، صدای پوکیدن قلبش را بتوانی بشنوی یا مثلا ببینی یکدفعه خرده های دل یک نفر می پاشد روی زمین… شکستن یک آدم، بعضی وقتها با چند قطره اشک همراه است … و خیلی وقتها با بغض و در سکوت اتفاق می افتد… آدم های شکسته عجیب نیستند بی آنکه بدانیم خیلی هایشان را هر روز می بینیم با ظاهری آرام و حتی خنده ای بر لب … اما با باورهایی نابود شده و امیدهایی به پایان رسیده …!

9 دیدگاه · 1399/02/5 - 22:08 در برای دل خودم توسط Mobile 33 +
اخبار شبکه
اخبار شبکه
با سلام و احترام
ضمن عرض تبریک به مناسبت فرا رسیدن ماه مبارک رمضان
به دلیل کم بودن مشارکت در تامین هزینه های سایت فعلا انرژی روزانه برای کاربران معمولی 30 پست و کاربران وی آی پی 60 پست در نظر گرفته شد
اگر بقا و اعتبار سایتی که در اون فعالیت میکنید براتون مهمه پس خودتون هم در فعال موندنش مشارکت کنید حد اقل با وی آی پی شدن
موفق باشید

5 دیدگاه · 1399/02/5 - 10:09 توسط آقا امیر 38 +
آقا امیر
آقا امیر

 امروز یکی از دوستانم که هفت هشت ماه خبری ازش نبود تماس گرفت و گفت کجایی فلانی می‌خواهم بیایم دیدن‌ات، گفتم می‌ترسم ناقل باشم ( ناقل ویروس ) گفت تو بیشتر از اینکه ناقل باشی، ناقلایی! بعد هم مثل صدای استارت فیاتِ همسایه‌مان اقا سیروس ریسه رفت از خنده. مثل همیشه شبیه شوهر عمه‌ها شوخی می‌کرد. بی‌مزه و مسخره. شوخی‌هایش که تمام شد تلفن را قطع کردم و یک لیوان چای ریختم و مشغول فضای مجازی شدم. دیدم همان دوستم دو ساعت پیش استوری گذاشته که : (انقدر حوصله‌م سر رفته که حتی دلم واسه اونایی که قرارهام رو باهاشون می‌پیچوندم هم تنگ شده) سعی کردم این جمله را به خودم نگیرم اما یک چیزی عمیقاً من را توی فکر برد! این دوست ما مثل اکثر آدم‌ها توی این روزها، بی‌حوصلگی بهش فشار وارد کرده بود و با وجود خطر ویروس حاضر بود این ریسک را به جان بخرد و حصر و قرنطینه خانگی‌اش را بشکند! دلیلش هم این است که ما تنهایی گذراندن لحظات را بلد نیستیم، یاد نگرفته‌ایم خودمان با خودمان زندگی کنیم! انگار به ما تکلیف کرده‌اند تا حوصله‌‌مان سررفت با یک یا چند نفر برویم بیرون، شوخی‌های مسخره کنیم، حرف‌های به درد نخور بزنیم یا الکی چرخ بخوریم و آخر سر با لبخندی گشاد برگردیم خانه‌هایمان. و چون این تفریحات کاذب هستند، نه تنها حالمان خوب نمی‌شود که همان شب به محض تنهاییِ مجدد بیش از پیش احساس خفگی می‌کنیم. امروز نیروی بازدارنده ما ویروس کروناست چون کرونا علائم فیزیکی دارد در حالی که توی همین اکیپ عوض کردن‌ها یا وارد رابطه‌های مختلف شدن‌ها، (به دور از تفکر و تنها برای فرار از تنهایی)، ویروس‌هایی به مراتب خطرناک‌تر و کشنده‌تر به مرور زمان احساس و انسانیت و شعور و معرفت ما را به کام مرگ می‌کشاند. که متاسفانه چون اینها علائم فیزیکی ندارند متوجه نیستیم! آدمی که به هر قیمتی برای فرار از تنهایی، خودش را با آدم‌های پوچ و فقط خوش‌گذران سرگرم می‌کند، نسبت به خودش و آیندگان و جامعه‌ای که در آن زندگی می‌کند، مرتکب خیانت بزرگی شده است. این جمع‌ها گاهی اوقات ضربه‌های جبران ناپذیری به آدم می‌زنند که عواقبش هزار برابرِ کروناست. کاش این روزها که برای سلامتی خودمان و خانواده و البته جامعه مجبوریم توی خانه بمانیم، تنهایی زندگی کردن را تمرین کنیم. آدم‌هایی که تنهاییِ پُرمحتوا و غنی دارند، به مراتب در جمع‌های دوستانه هم جذاب‌تر هستند. تنهایی خیلی چیزها به آدم هدیه می‌کند، که باعث بالا رفتن سطح انسانیت می‌شود. تنهایی آدم را بزرگ می‌کند، آدم توی تنهایی شکوفا می‌شود، آدم توی تنهایی صدای درونش را می‌شنود.

5 دیدگاه · 1399/01/17 - 13:02 توسط Mobile 31 +
آقا امیر
آقا امیر
 HBD
آقا امیر
آقا امیر

آدمی اگر پيامبر هم باشد از زبان مردم آسوده نيست، زيرا : اگر بسيار كار كند، می‌گويند احمق است! اگر كم كار كند، می‌گويند تنبل است! اگر بخشش كند، مي‌گويند افراط مي‌كند! اگر جمعگرا باشد، می‌گويند بخيل است! اگر ساكت و خاموش باشد می‌گويند لال است! اگر زبان‌آوری كند، می‌گويند ورّاج و پرگوست! اگر روزه برآرد و شب‌ها نماز بخواند می‌گويند رياكار است! و اگر نكند میگویند كافر است و بی ‌دين! لذا نبايد بر حمد و ثنای مردم اعتنا كرد و جز از خداوند نبايد از كسی ترسيد. پس آنچه باشید که دوست دارید. -شاد باشید ... مهم نیست که این شادی چگونه قضاوت شود.

9 دیدگاه · 1399/01/15 - 13:52 توسط Mobile 35 +
صفحات: 1 2 3 4 5

کلیه محتوای این سایت توسط کاربران درج شده است و کلیکی ها هیچ مسئولیتی نسبت به آن ها ندارد